Nevienam bērniņam nekad nevajadzētu raudāt vienam Aletha Solter, attīstības psiholoģe

Bērns slikti guļ, bieži mostas pa nakti un dienas režīms nekāds?

Tad zini, ka to iespējams mainīt!

Miegu nevaram skatīt atrauti no bērna dzīves. Pieeja, pēc kuras strādāju, balstās 4 fundamentos: drošā piesaiste, bērna attīstība un psihes īpatnības, apkārtējās vides ietekme un zinātne par miegu.  Es strādāju kopā ar ģimeni, lai sniegtu atbalstu bērna miega uzlabošanai, lai meklētu un novērstu cēloni, nevis cīnītos ar sekām.

Es neatbalstu Cry It Out vai līdzīgas metodes, kuras pamatā ir balstītas uz uzvedības maiņu, neņemot vērā to, kā tajā brīdī jūtas bērns, un tās noteikti neieteiktu neviena bērna vecākiem. Kāpēc? Par to vairāk bloga ierakstā.

Konsultācijas par bērna miegu

Mini miega saruna

 30 minūšu saruna, kas ir piemērota ikvienam, kurš vēlas iegūt atbildes uz konkrētiem jautājumiem par bērna miegu.

 

Cena 30 EUR

Uzzināt vairāk

Lielā miega saruna

Stundu gara konsultācija, kas ir piemērota vecākiem, kuri vēlas iegūt kompleksu risinājumu – situācijas analīzi un zināšanas bērna miega kvalitātes uzlabošanai.

Cena 50 EUR

Uzzināt vairāk

Tavas ģimenes labsajūtas atjaunošana

4 nedēļu atbalsts miega uzlabošanā, kura laikā Tu iegūsi padziļinātu situācijas analīzi, zināšanas, kā arī regulāru ikdienas atbalstu.

Cena 180 EUR 

Uzzināt vairāk

Ko Tu un Tava ģimene iegūs?

Noderīgas zināšanas

Lielāku tuvību ar savu bērnu

Labāku miegu sev un savai ģimenei

DĀVANU KARTE

Davanu karte_miegafeja

Veselīgs miegs ir zelta vērts! 

Uzdāvini veselīgu miegu jaunajām mammām, ģimenēm un zīdaiņiem!

❓ Vai Tavas draudzenes bērniņš slikti guļ un Tu vēlies palīdzēt? 

❓ Vai nezini, ko pasniegt kolēģei, kas gaida bērniņu un dodas pirmsdzemdību atvaļinājumā? 

❓ Vai Tev ir jāiet raudzībās, bet nevari izdomāt, ko dāvināt? 

Miega Fejas dāvanu karte „Labam bērna miegam” ir stundu ilga konsultācija par bērna miegu mammai ērtā veidā un laikā. 

Dāvanu kartes cena ir 50 EUR, un tā ir derīga 18 mēnešus no iegādes datuma. 

Dāvanu karti nevar apmainīt pret skaidru naudu. Nozaudēta karte netiek atjaunota. 

Par iegādi raksti uz miegafeja@miegafeja.lv

Tev ir svarīgs personīgs kontakts? Vēlies ar mani tikties “aci pret aci”? Personīgi vienojoties, izbraucu arī pie Tevis uz mājām vai kādu citu Tev sarunai ērtu vietu.

Izmanto iespēju!

Konsultācija ir labs sākums labam ģimenes miegam. 

Ieskaties, ko par Miega Feju saka citi vecāki

 • Viktorija un Andris, Samantas (9,5 mēneši) vecāki

  Pirms izmaiņām ļāvām režīmam veidoties pašam. Dienas stipri atšķīrās viena no otras. Bija apgrūtintāta ārpusmājas aktivitāšu plānošana. Meita bieži niķīga, īd. Nepārtraukti jādomā, vai neapmierinātība ir miegainības, vai ēstgribas dēļ. Rezultāti pēc sadarbības ar Miega Feju: vidējais diennakts miega ilgums uzlabojies par vairāk nekā stundu, režīms ļauj daudz vieglāk sakārtot dienu un plānot aktivitātes, bērns pa dienu daudz aktīvāks un labākā noskaņojumā. Praktiski pilnībā pazudusi neapmierināta īdēšana – vairāk laika pavada spēlējoties patstāvīgi un labs noskaņojums saglabājas pat, ja naktī miegu traucē zobu nākšana. Vecākiem (sevišķi mammai) parādījies brīvais laiks «sev».

 • Egija, Olīvijas (2 gadi un 6 mēneši) mamma

  Pirmais bērns, pirmais “ko tagad darīt”, pirmās gudrību grāmatas, pirmais – esmu sabojājusi savu bērnu… un kas būtu domājis, ka man tik pašsaprotama lieta kā miegs ir bērnam jāiemāca? Tev nāk miegs – tu aizej gulēt! Ar tādu pārliecību mocījāmies ilgi. Tik tiešām mocījāmies…
  Un tad mums parādījās Miega Feja. Kā stāsta pasakās – uzrodas labā feja, kas palīdz pārvarēt visas grūtības.
  Feja neiedod gatavu formulu vai risinājumu, bet uzdod jautājumus, kur tu pats atrodi savu vajadzīgo atbildi un pārvari problēmas. Tāpēc droši saku – ja tev ir jautājumi par bērna miedziņu, nelasi visas tās “gudrās” grāmatas vai interneta dzīļu padomus, bet uzvaicā padomu Miega Fejai, jo tas aiztaupīs Tev lielu daļu Tavu nervu un laika.
  Mums tas prasīja nedēļu, lai sakārtotu div’ ar pus gadnieces miedziņu.

 • Elza, Klāva (9 mēneši) mamma

  Miega feja ir palīgs, atbalsts, ceļvedis miega ritma sakārtošanā ar ļoti atbalstošu, respektējošu un uzmundrinošu attieksmi. Mūsu ģimenes un personīgi mana problēma bija biežā nakts “pupošanās”, kas rezultējās ar manas pašsajūtas pasliktināšanos tik tālu, ka paspēju katru dienu sastrīdēties ar visiem par visu. Miega feja izstastīja dažādus tips&tricks, kā veiksmīgāk iemidzināt mazo un atrast īsto nakts ritmu uz barošanu. Miega feja bija visu laiku blakus izvertējot padarīto, pielāgojot iespējamos risinājumus mūsu situācijai un, kas man vislabāk patika, ņemot vērā gan mazuļa, gan manu ikdienas ritmu, dienas kārtību. Viss notika saudzīgi, saprotoši. Mēs esam uz pareizā ceļa un visi izbaudam netraucētu naktsmieru 😇 Liels paldies par sadarbību ❤❤❤

 • Ieva, Leo Olivera (8 mēneši) mamma

  Noteikti iesaku Miega Feju! Jauka, uzmundrinoša un patīkama attieksme.😊
  Pāris dienās ar dažiem Miega Fejas ieteikumiem sakārtojām mūsu mazgulētāja miega režīmu – bija rūdīts mazgulètājs 8 mēnešus (pirmajos mēnešos bērniņam bija viss iespējamais sākot ar kolikām, laktozes intoleranci, jēlu dupsi, vēl visādas problēmas kas traucēja miegu)🤦‍♀️ Gulēja 6-10h diennaktī. 😳
  Izrādās dienā ir tik daudz stundu, īpaši vakarā, kuras ar vīru beidzot varam veltīt viens otram, vēl paspēt pagulēt un vēl priecāties, ka bērniņš saldi guļ un bērnam viss ir kārtībā.
  Tagad pa nakti noguļ jau 11h (pagaidām ar vienu barošanu naktī, bet domāju, ka drīz tā vairs nebūs nepieciešama) un tad vēl dienā paguļ kādas 3h🤩
  😴😊

 • Alise, Vara (7 mēneši) mamma

  Liels paldies Miega Fejai! Jau pirmajā naktī bija redzams rezultāts un tā turpinām ar ieteiktajiem paņēmieniem katru nakti un visi labi izguļamies. Ieteikumi bija diezgan viegli īstenojami un ieviešami ikdienā. Palīdzēja sakārtot gan dienas režīmu, gan nakts miegu. Metodes ir ļoti saudzīgas un ērtas, taču katram gadījumam noteikti būs citi risinājumi. Mūsu gadījumā 7 mēnešus vecais mazulis naktī cēlās ik pēc 2-3h un aizmiga tikai zīžot, tagad pieceļamies naktī 2x.

Kontakti

Aizvien vairāk ģimeņu novērtē Miega Fejas iejūtīgo pieeju — maigu, atsaucīgu atbalstu.

 

miegafeja@miegafeja.lv
+371 26 316 000
Laura_portrets_1 (1)
BabyLedSleep_Logo_March2019_web 2
Sertifikacijas zimogs