Nevienam bērniņam nekad nevajadzētu raudāt vienam Aleta Soltera, attīstības psiholoģe

Bērns slikti guļ? Bieži mostas?

Tam noteikti ir izskaidrojums!

Miegu nevaram skatīt atrauti no bērna dzīves. Pieeja, pēc kuras strādāju, balstās četros fundamentos: piesaiste un tās stiprināšana, bērna attīstība un psihes īpatnības, apkārtējās vides ietekme un miega zinātne.  Es palīdzu meklēt cēloni, tā vietā lai cīnītos ar sekām.

Es neatbalstu un nerekomendēju Cry It Out vai līdzīgas metodes, kuras pamatā ir balstītas uz uzvedības maiņu, neņemot vērā to, kā tajā brīdī jūtas bērns. Kāpēc? Par to vairāk bloga ierakstā.

Konsultācijas par bērna miegu

Mini miega saruna

 30 minūšu saruna, kas ir piemērota ikvienam, kurš vēlas iegūt atbildes uz konkrētiem jautājumiem par bērna miegu.

Cena 39.- EUR

Uzzināt vairāk

Lielā miega saruna

Stundu gara konsultācija, kuras laikā iegūsi kompleksu risinājumu – situācijas analīzi un zināšanas bērna miega uzlabošanai.

Cena 69.- EUR

Uzzināt vairāk

Mēneša sadarbība

4 nedēļu atbalsts miega uzlabošanā, kura laikā Tu saņemsi padziļinātu situācijas analīzi, zināšanas un regulāru ikdienas atbalstu.

Cena 249.- EUR 

Uzzināt vairāk

Ko Tu un Tava ģimene iegūs?

Noderīgas zināšanas un atbalstu

Lielāku tuvību ar savu bērnu

Dziļāku izpratni par bērnu miegu

DĀVANU KARTE

Davanu karte_miegafeja

Uzdāvini zināšanas par bērna miegu!

❓ Vai Tavas draudzenes bērniņš slikti guļ un Tu vēlies palīdzēt? 

❓ Vai nezini, ko pasniegt kolēģei, kas gaida bērniņu un dodas pirmsdzemdību atvaļinājumā? 

❓ Vai Tev ir jāiet raudzībās, bet nevari izdomāt, ko dāvināt? 

Miega Fejas dāvanu karte „Labam bērna miegam” ir stundu ilga konsultācija par bērna miegu vecākiem ērtā laikā. 

Dāvanu kartes cena ir 69 EUR, un tā ir derīga 18 mēnešus no iegādes datuma. 

Dāvanu karti nevar apmainīt pret skaidru naudu. Nozaudēta karte netiek atjaunota. 

Par iegādi raksti uz miegafeja@miegafeja.lv

Veselīgs miegs ir zelta vērts! 

Vēlies ar mani tikties klātienē? Personīgi vienojoties, izbraucu arī pie Tevis uz mājām vai kādu citu Tev sarunai ērtu vietu.

Izmanto iespēju!

Rezervē laiku sarunai! 

Ieskaties, ko par Miega Feju saka citi vecāki

 • Viktorija un Andris, Samantas (9,5 mēneši) vecāki

  Pirms izmaiņām ļāvām režīmam veidoties pašam. Dienas stipri atšķīrās viena no otras. Bija apgrūtintāta ārpusmājas aktivitāšu plānošana. Meita bieži niķīga, īd. Nepārtraukti jādomā, vai neapmierinātība ir miegainības, vai ēstgribas dēļ. Rezultāti pēc sadarbības ar Miega Feju: vidējais diennakts miega ilgums uzlabojies par vairāk nekā stundu, režīms ļauj daudz vieglāk sakārtot dienu un plānot aktivitātes, bērns pa dienu daudz aktīvāks un labākā noskaņojumā. Praktiski pilnībā pazudusi neapmierināta īdēšana – vairāk laika pavada spēlējoties patstāvīgi un labs noskaņojums saglabājas pat, ja naktī miegu traucē zobu nākšana. Vecākiem (sevišķi mammai) parādījies brīvais laiks «sev».

 • Egija, Olīvijas (2 gadi un 6 mēneši) mamma

  Pirmais bērns, pirmais “ko tagad darīt”, pirmās gudrību grāmatas, pirmais – esmu sabojājusi savu bērnu… un kas būtu domājis, ka man tik pašsaprotama lieta kā miegs ir bērnam jāiemāca? Tev nāk miegs – tu aizej gulēt! Ar tādu pārliecību mocījāmies ilgi. Tik tiešām mocījāmies…
  Un tad mums parādījās Miega Feja. Kā stāsta pasakās – uzrodas labā feja, kas palīdz pārvarēt visas grūtības.
  Feja neiedod gatavu formulu vai risinājumu, bet uzdod jautājumus, kur tu pats atrodi savu vajadzīgo atbildi un pārvari problēmas. Tāpēc droši saku – ja tev ir jautājumi par bērna miedziņu, nelasi visas tās “gudrās” grāmatas vai interneta dzīļu padomus, bet uzvaicā padomu Miega Fejai, jo tas aiztaupīs Tev lielu daļu Tavu nervu un laika.
  Mums tas prasīja nedēļu, lai sakārtotu div’ ar pus gadnieces miedziņu.

 • Elza, Klāva (9 mēneši) mamma

  Miega feja ir palīgs, atbalsts, ceļvedis miega ritma sakārtošanā ar ļoti atbalstošu, respektējošu un uzmundrinošu attieksmi. Mūsu ģimenes un personīgi mana problēma bija biežā nakts “pupošanās”, kas rezultējās ar manas pašsajūtas pasliktināšanos tik tālu, ka paspēju katru dienu sastrīdēties ar visiem par visu. Miega feja izstastīja dažādus tips&tricks, kā veiksmīgāk iemidzināt mazo un atrast īsto nakts ritmu uz barošanu. Miega feja bija visu laiku blakus izvertējot padarīto, pielāgojot iespējamos risinājumus mūsu situācijai un, kas man vislabāk patika, ņemot vērā gan mazuļa, gan manu ikdienas ritmu, dienas kārtību. Viss notika saudzīgi, saprotoši. Mēs esam uz pareizā ceļa un visi izbaudam netraucētu naktsmieru 😇 Liels paldies par sadarbību ❤❤❤

 • Ieva, Leo Olivera (8 mēneši) mamma

  Noteikti iesaku Miega Feju! Jauka, uzmundrinoša un patīkama attieksme.😊
  Pāris dienās ar dažiem Miega Fejas ieteikumiem sakārtojām mūsu mazgulētāja miega režīmu – bija rūdīts mazgulètājs 8 mēnešus (pirmajos mēnešos bērniņam bija viss iespējamais sākot ar kolikām, laktozes intoleranci, jēlu dupsi, vēl visādas problēmas kas traucēja miegu)🤦‍♀️ Gulēja 6-10h diennaktī. 😳
  Izrādās dienā ir tik daudz stundu, īpaši vakarā, kuras ar vīru beidzot varam veltīt viens otram, vēl paspēt pagulēt un vēl priecāties, ka bērniņš saldi guļ un bērnam viss ir kārtībā.
  Tagad pa nakti noguļ jau 11h (pagaidām ar vienu barošanu naktī, bet domāju, ka drīz tā vairs nebūs nepieciešama) un tad vēl dienā paguļ kādas 3h🤩
  😴😊

 • Alise, Vara (7 mēneši) mamma

  Liels paldies Miega Fejai! Jau pirmajā naktī bija redzams rezultāts un tā turpinām ar ieteiktajiem paņēmieniem katru nakti un visi labi izguļamies. Ieteikumi bija diezgan viegli īstenojami un ieviešami ikdienā. Palīdzēja sakārtot gan dienas režīmu, gan nakts miegu. Metodes ir ļoti saudzīgas un ērtas, taču katram gadījumam noteikti būs citi risinājumi. Mūsu gadījumā 7 mēnešus vecais mazulis naktī cēlās ik pēc 2-3h un aizmiga tikai zīžot, tagad pieceļamies naktī 2x.

Aizvien vairāk ģimeņu novērtē Miega Fejas iejūtīgo pieeju — mierpilnu un atsaucīgu atbalstu.

 

Kontakti

Laura Eglīte-Jefanova, bērnu miega konsultante
miegafeja@miegafeja.lv
+371 26 316 000
Laura_portrets_1 (1)

  certifikats
  Sertifikacijas zimogs