Atcerieties, ka neviens nevar likt citam cilvēkam aizmigt. Magda Gerber, zīdaiņu aprūpes un bērnības pedagoģe

Vecāki stāsta, kā Miega Feja palīdzējusi bērna miegam

Laura_portrets_1 (1)

Anete, dēliņa (4.5 mēneši) mamma

Ļoti patīkama konsultācija. Rekomendācijas balstītas bērna labsajūtai un mierpilnai ikdienai, bez sirdi žņaudzošiem norādījumiem bērna iemidzināšanai. Noteikti iesaku, ja Jums rūp bērna vajadzības noteiktā vecumā.

Ilze, Beatrises (1 gads 1 mēnesis) mamma

Savu 4 nedēļu sadarbību ar Miega Feju sāku ar lielu bezcerību. Jau pavisam īsā laikā mums izdevās savest kārtībā meitiņas dienas kārtību, kā arī nonākt pie slēdziena, kas mūsu gadījumā darbojas un kas nē. Lai gan specifiskās situācijas dēļ mums nesanāca sakārtot nakts mieru, esmu neizsakāmi pateicīga par sniegto atbalstu un sapratni. Pateicoties Laurai, šobrīd jūtos daudz izglītotāka miega organizēšanas jautājumos, kā arī drošāka par savām spējām palīdzēt meitiņai, kad viņai tas visvairāk ir nepieciešams.

Evita, meitiņas (7 mēneši) mamma

Šis četras nedēļas paskrēja zibenīgi, bet liekas, ka pats sākums ir bijis mēnešiem atpakaļ. Jūtos kā cits cilvēks. Ja pašā sarunas sākumā es pat īsti nezināju savu problēmu, tad noslēdzošā sarunā es jutos daudz pārliecinošāka par to, kas bija par vainu, kam pievērst uzmanību un kā rīkoties uz priekšu. Jūtos droša un pārliecināta par savām spējām rūpēties par savas mazās ikdienu un miegu. Paldies liels ❤️

Anete, dvīņu meiteņu (2 gadi) mamma

Paldies! Ļoti palīdzēja tikt galā ar meitiņu miegu. Iejūtīgā un cilvēciskā veidā, palīdzot salikt punktiņus uz i 🙂

Dace, Madaras (2 gadi 2 mēneši) mamma

Laura mums deva tieši to, kas bija nepieciešams tik emocionālām meitenēm (mammai un meitai), kam nav pārliecības par to, vai maz tas, ko daru, kaut ko līdz.
Viņa uzklausīja, iedziļinājās un izturējās ar iejūtību un pārliecību pret mums. Tāpat arī viņas ieteikumi gan dienas ritma uzturēšanā, gan tieši gulētiešanas paradumos bija iejūtīgi pret bērnu, bet reizē arī stingri.
 
Vērsos pie viņas, kad manam bērnam bija 2 gadi 2 mēneši, tādēļ šāda pieeja arī bija vislabākā gan mums, gan bērnam, kam patīk pārbaudīt visas robežas. Veselu mēnesi viņa bija mans atbalsts un skolotājs, arī iedrošinātājs un paskubinātājs reizēs, kad aizmirsās uzrakstīt par iepriekšējās dienas progresu.
 
Noteikti iesaku Miega Feju! Esmu pārliecināta, ka viņa spēs atrast tieši jūsu ģimenei piemērotāko risinājumu.

Solvita, Elizabetes (3 gadi 2 mēneši) mamma

Sirsnīgs paldies par iedziļināšanos un izsmeļošo informāciju bērna dienas režīma un jo īpaši bērna psihoemocionālā stāvokļa izvērtējumā. Ļoti atbalstoša sadarbība, kas orientēta uz bērniņa vajadzību izpratni un drošas emocionālās saiknes veidošanu.

Beatrise, Elizabetes (1 gads 4 mēneši) mamma

Pagājušas aptuveni četras nedēļas kopš ievērojam Miega Fejas padomus. Mani ļoti priecēja un nomierināja mūsu saruna, jutu atbalstu un mierinājumu. Jau iepriekš ievērojām mazu dienas rāmīti, kuru tagad vēl vairāk izkopjam, kas meitai ļoti patīk. Sākumā sakārtojās pati diena, kašķu kļuva mazāk, visi mierīgāki. Tagad jau lēnām kārtojas arī nakts miers. Miegu ietekmē daudzi faktori un viens no tiem – emocijas. Tagad visa ģimene esam vairāk kopā, īpaši, vakarpusē, bez apkārtējiem traucēkļiem un iespaidiem, kas tieši pirms miedziņa ļauj nomierināties meitai un mums pašiem. Joprojām priecājos par cieņpilnajiem ieteikumiem, jo ne katrs mirklis būs miera pilns. Tad samīļojamies, risinām, atbalstām viens otru un arī miedziņš sakārtojas. Paldies! 💖

Alise, Vara (7 mēneši) mamma

Liels paldies Miega Fejai! Jau pirmajā naktī bija redzams rezultāts un tā turpinām ar ieteiktajiem paņēmieniem katru nakti un visi labi izguļamies. Ieteikumi bija diezgan viegli īstenojami un ieviešami ikdienā. Palīdzēja sakārtot gan dienas režīmu, gan nakts miegu. Metodes ir ļoti saudzīgas un ērtas, taču katram gadījumam noteikti būs citi risinājumi. Mūsu gadījumā 7 mēnešus vecais mazulis naktī cēlās ik pēc 2-3h un aizmiga tikai zīžot, tagad pieceļamies naktī 2x.

Aija, Enijas (1 gads 1 mēnesis) mamma

Pie Miega Fejas vērsos, jo biju tuvu izmisumam. Mana meitiņa jau no dzimšanas ļoti slikti gulēja – gan pa dienu, gan pa nakti, bet visu laiku bija cerība, ka ap gadu kaut kas mainīsies, tomēr tā nenotika un es biju pārgurusi, neizgulējusies un bez spēka un dzīvesprieka. Pirmās konsultācijas laikā jau apzinājāmies, ka nav viens iemesls, kāpēc meitiņa neguļ un sastādījām plānu ar turpmāko nedēļu uzdevumiem. Man ļoti bija svarīgi, lai pieeja, ko piedāvā Miega Feja, ir saudzīga meitiņai un ir piemērota mūsu ģimenes ritmam.

More

Ieva, Leo Olivera (8 mēneši) mamma

Noteikti iesaku Miega Feju! Jauka, uzmundrinoša un patīkama attieksme.😊
Pāris dienās ar dažiem Miega Fejas ieteikumiem sakārtojām mūsu mazgulētāja miega režīmu – bija rūdīts mazgulètājs 8 mēnešus (pirmajos mēnešos bērniņam bija viss iespējamais sākot ar kolikām, laktozes intoleranci, jēlu dupsi, vēl visādas problēmas kas traucēja miegu)🤦‍♀️ Gulēja 6-10h diennaktī. 😳

More

Zane un Jānis, Matildes (2 gadi un 6 mēneši) vecāki

Miega Feja ļoti palīdzēja mūsu ģimenei ar miedziņu. Prioritāte bija uzlabot 2,6 gadus vecās meitiņas miega paradumus, bet rezultātā arī savus ikvakara un miega paradumus mainījām uz, mūsuprāt, krietni vien jēdzīgākiem.

More

Elza, Klāva (9 mēneši) mamma

Miega feja ir palīgs, atbalsts, ceļvedis miega ritma sakārtošanā ar ļoti atbalstošu, respektējošu un uzmundrinošu attieksmi. Mūsu ģimenes un personīgi mana problēma bija biežā nakts “pupošanās”, kas rezultējās ar manas pašsajūtas pasliktināšanos tik tālu, ka paspēju katru dienu sastrīdēties ar visiem par visu. Miega feja izstastīja dažādus tips&tricks, kā veiksmīgāk iemidzināt mazo un atrast īsto nakts ritmu uz barošanu. Miega feja bija visu laiku blakus izvertējot padarīto, pielāgojot iespējamos risinājumus mūsu situācijai un, kas man vislabāk patika, ņemot vērā gan mazuļa, gan manu ikdienas ritmu, dienas kārtību. Viss notika saudzīgi, saprotoši. Mēs esam uz pareizā ceļa un visi izbaudam netraucētu naktsmieru   Liels paldies par sadarbību 

Egija, Olīvijas (2 gadi un 6 mēneši) mamma


Pirmais bērns, pirmais “ko tagad darīt”, pirmās gudrību grāmatas, pirmais – esmu sabojājusi savu bērnu… un kas būtu domājis, ka man tik pašsaprotama lieta kā miegs ir bērnam jāiemāca? Tev nāk miegs – tu aizej gulēt! Ar tādu pārliecību mocījāmies ilgi. Tik tiešām mocījāmies…
Un tad mums parādījās Miega Feja. Kā stāsta pasakās – uzrodas labā feja, kas palīdz pārvarēt visas grūtības.

More

Liene, Anetes (1 gads un 6 mēneši) mamma

Anete kopš dzimšanas nekad nebija bijusi laba gulētāja, gulēja nemierīgi, bieži cēlās naktī un bija grūti iemidzināma. Uz pusotru gadiņu cēlās naktī vismaz 5x, parasti biežāk, un katru reizi iemiga tikai pie krūts. Bijām pie tā pieraduši, bet arī ļoti noguruši… Zinājām, ka ir pieejams miega konsultants. Cik biju pētījusi, visi iekļāva arī man nepieņemamas metodes, un es negribēju savas izgulēšanās dēļ radīt bērniņam liekus pārdzīvojumus. Uzsākām sadarbību ar Lauru pēc radinieces, arī neizgulējušās mammas, ieteikuma. Un esam ļoti pateicīgi, ka mūs sapazīstināja! Laura izvērtēja tieši mūsu situāciju, miega paradumus un bērniņa temperamentu. Sniedza ieteikumus, saplānojām, ko un kad darīsim. Regulāri sazinājāmies un pēc situācijas pielāgojām plānu. Sākumā tam, ka kaut ko var mainīt, Laura ticēja vairāk kā mēs paši. Un viņai bija taisnība – pēc mazāk kā 2 nedēļām Anete naktī nogulēja 11 stundas! Tas notika pirmo reizi, kopš bijām kļuvuši par vecākiem. Turpinājām ievērot Lauras ieteikumus un nu varam teikt, ka beidzot visa ģimene esam izgulējušies. Liels paldies par miedziņu!

Viktorija un Andris, Samantas (9,5 mēneši) vecāki

Pirms izmaiņām ļāvām režīmam veidoties pašam. Dienas stipri atšķīrās viena no otras. Bija apgrūtintāta ārpusmājas aktivitāšu plānošana. Meita bieži niķīga, īd. Nepārtraukti jādomā, vai neapmierinātība ir miegainības, vai ēstgribas dēļ. Rezultāti pēc sadarbības ar Miega Feju: vidējais diennakts miega ilgums uzlabojies par vairāk nekā stundu, režīms ļauj daudz vieglāk sakārtot dienu un plānot aktivitātes, bērns pa dienu daudz aktīvāks un labākā noskaņojumā. Praktiski pilnībā pazudusi neapmierināta īdēšana – vairāk laika pavada spēlējoties patstāvīgi un labs noskaņojums saglabājas pat, ja naktī miegu traucē zobu nākšana. Vecākiem (sevišķi mammai) parādījies brīvais laiks «sev».

Ieva, Maijas (1 gads un 4 mēneši) mamma

Konsultācija pie Lauras nāca īstajā brīdī, lai meitas dienas režīmā sakārtotu aizmigšanas jautājumus. Laura ir komunikācijā patīkama speciāliste, kuras rekomendāciju vadīta uzsāku sakārtot procesus, kam ilgstoši nevarēju saņemties. Skaidrs rīcības plāns, izpratne par to, kas sagaidāms, speciālista atbalsts un regulāra komunikācija bija noderīgs palīgs nepadoties brīžos, kad to gribējās. Vislabākās atsauksmes!

Sandra, Adriana (5 mēneši) mamma

Lauras konsultācija man palīdzēja izprast vairāk par mana bērna dienas ritmu. Nekad nebūtu iedomājusies,ka mazulis var būt neapmierināts, ja viņam nav atbilstošs dienas režīms. Tagad esam vairāk pielāgojušies dienas režīmam un atraduši labu kontaktu savā starpā! Ir daudz vieglāk gan man, gan mazulim. Ieviest pārmaiņas vienmēr ir tā vērts! Laura ir ļoti pozitīva un saulaina personība, kas ir būtiski jebkurai norūpējušai māmiņai!

Irbe Madara, Elfas (1 gads un 6 mēneši) mamma

Esmu pusotru gadu vecas meitiņas mamma, kas kopš viņas dzimšanas līdz pat Lauras konsultācijai nebija gulējusi vairāk par trīs stundām vienā piegājienā. Tikšanās laikā ieguvu svarīgu informāciju, kas man palīdzēja labāk izprast bērna miegu. Kā arī guvu atbalstu un iedrošinājumu tam, ka, sekojot Miega Fejas norādījumiem, situācija uzlabosies. Patiesi, jau pirmajā naktī pēc konsultācijas, meitiņa nogulēja visu nakti. Turpmākajā nedēļā sakārtojās ne tikai miegs, bet arī ieviesās skaidrs ēšanas un dienas režīms. Paldies, Laura, tas tiešām bija īsts Miega Fejas pieskāriens!

BabyLedSleep_Logo_March2019_web 2
Sertifikacijas zimogs