Atcerieties, ka neviens nevar likt citam cilvēkam aizmigt. Magda Gerbera, zīdaiņu aprūpes un bērnības pedagoģe

Vecāki atklāj, kā Miega Feja palīdzējusi viņu bērnu miegam

Laura_portrets_1 (1)

Diāna Miezīte, Kristera (4,5 mēneši) mamma

Iesaku Miega Feju. Patīkama un viegla saruna, palīdz sakārtot pa plauktiņiem ne tikai miega jautājumu, bet strādā dziļāk un apskata samilzušo jautājumu saistībā ar citiem notikumiem. Pēc sarunas kļūst skaidrāk, kā kārtot bērna miedziņu un uzlabot savu iekdienu kā vecākam.

Daina Auziņa-Lopatinska, Daniela (13 mēneši) mamma

Iesaku Miega Fejas konsultācijas, lai palīdzētu sakārtot miedziņu mazajiem gulētājiem, un tādējādi arī padarītu pārējo ģimenes locekļu ikdienu mierīgāku.

Detalizētā anketa, ko jāaizpilda pirms pirmās lielās miega konsultācijas, dod pašiem vecākiem labāku izpratni par sava bērna miegu, kas jau ir pirmais solis pārmaiņu īstenošanā.

Pārmaiņas tiek īstenotas ciešā sadarbībā ar vecākiem, kuri vislabāk pārzina sava bērniņa un visas ģimenes vajadzības. Miega Fejas Laura nesniedz tikai vienu pareizo atbildi- mēs strādājām kopā un meklējam vislabāko variantu, kas der tieši mūsu ģimenei.

Laura 4 nedēļu garumā mums palīdzēja ne tikai uzlabot mazā gulētaja naktsmieru (dēliņš modās naktīs diezgan regulāri- ik pa 1-2 stundām), bet deva lieliskus padomus nomoda laikam, mazuļa uzturam, kas ļoti cieši saistīts ar labām diendusām un naktsmieru.

No Miega Fejas Lauras saņēmām atbalstu un apstiprinājumu, ka darām lietas pareizi. Tapat saņēmām noderīgu informāciju par pāreju no 2 diendusām uz 1 diendusu, kas mums būs aktuāli pēc kāda laiciņa.

Jau šajā sadarbības laikā, dēliņa nakts miedziņš palika stabilāks un diendusas garākas. Laura, liels paldies no Daniela (13 mēneši) un viņa ģimenes! Iesakam Miega Feju!

Inga Piterbarka, Marselīnas Elizabetes (1 gads 10 mēneši) mamma

Miega Feja ir bijusi mūsu palīgs divas reizes: pirmoreiz, kad noklausoties vebināru, Miega Fejas teiktais man palīdzēja viegli pieņemt lēmumu atteikties no “cry-it-out”, ko valstī, kur šobrīd dzīvoju, iesaka kā vienu no brīnumlīdzekļiem, bet kāds tas patiesībā nav. Un otrā reize ir nesen notikusī Lielā miega saruna, par ko varu teikt – labvēlīgi, profesionāli, iedziļinoties mūsu konkrētajā situācijā, sniedzot padomus un vadlīnijas (ne brīnumlīdzekļus!!!, ko nemaz arī negaidīju) atbilstoši mūsu situācijai.

Tāpat, manuprāt, Jūs esat labi pamanāma Instagram un dalāties ar vērtīgiem ierosinājumiem. Jūsu sagatavotā anketa, kas jāaizpilda pirms sarunas, ir lielisks materiāls, kā paskatīties uz sevi no malas un pamanīt ne tikai ar miegu saistītas problēmas, bet kopumā sajust sevi kā vecāku.

Ar manu mazo esam lielu pārmaiņu priekšā un par to paldies Miega Fejai!

Rūta Zaļecka, meitas (7 mēneši) mamma

Noteikti iesaku. Izskaidroja dažādas likumsakarības, pēc kurām saprotamas tā brīža miega problēmas/izmaiņas. Laipna, patikama komunikācija. Paldies! 💜

Nora Jansone, dēla (3.5 gadi) mamma

Ieteikumi 3 gadnieka miega uzlabojumiem tiešām darbojas!

Madara Pauga, Mias (1 gads 6 mēneši) mamma

Jau pirms bērniņa piedzimšanas noklausījos Miega Fejas lekciju par bērnu miegu. Man ļoti patika un pārsteidza tas, ka stāstītais bija balstīts zinātnē un ar atsaucēm uz pētījumiem.

Sākotnēji mazulīte gulēja savā šūpulītī un es nebiju plānojusi kopā gulēšanu. Laura ir ļoti iejūtīga pret dažādiem ģimeņu izvēlētajiem modeļiem un tas priecēja, ka nejutu, ka man kaut ko uzspiestu.
Tomēr, kad meitiņai bija pusgads, mēs paši nemanot pārgājām uz kopā gulēšanu. Tas mums bija jauns un skaists etaps kopā būšanā.
 
Līdz ar šīm pārmaiņām radās bažas, ka bērns gribēs gulēt mammai blakus mūžīgi. Konsultācijā ar Lauru man tika izskaidrots par bērnu veselīgiem attīstības cikliem un to, ka ap gadu bērni paši sāk vēlēties patstāvību. Nu jau pēc gada vecuma, mums pašiem par pārsteigumu, meitiņa tiešām pati naktī rāpo uz savu gultiņu, kas ir piestumta blakus vecāku gultai. Un, kad vēlās kontaktu ar mammu, tad nāk atpakaļ un to atrod. Ir naktis, kad kontaktu vajag daudz. Un ir naktis, kad atrod savu gultiņu un tur mierīgi noguļ līdz pat rītam. Prieks, ka viņai ir iespēja atrast mammu tad, kad tas ir vajadzīgs un pašai kontrolēt to, cik daudz patstāvību vēlās.
 
Liels paldies Laurai par būšanu ar mums šajā īpašajā ceļā un par iejūtīgu uzklausīšanu. Ar viņas palīdzību bērna miegu ir bijis vieglāk izprast un apzināties, cik daudz no tā visa vecāki var ietekmēt. Miegs ir viens no vissarežģītākajiem bērnkopības aspektiem. Apzinoties to, cik daudz no tā ir dabīga bērna attīstība, arī satraukumu ir mazāk un ir vieglāk pieņemt ikdienu. 

Anete Kriķīte, Taivo un Kaido (4 gadi un  9 mēneši) mamma

Pagāja laiks līdz sagremoju mūsu sarunu. 🤍 Nācās beidzot pieņemt, ka Taivo tomēr piedzīvo satraukumu saistībā ar brāļa piedzimšanu un viņam ir pārāk liela slodze. Patiesībā jāsaka liels paldies par reality check, ko iedevi mums. Lai gan sākumā bija grūti pieņemt.
Tagad gulētiešanas laiku vispār nevar salīdzināt. Esam atvieglojuši slodzi un vakaros cenšamies būt ar Taivo. Lai arī joprojām ejam gulēt ap 10iem nevis, kā gribētos ap 9iem, viss process ir mierīgs un mīļš, pārsvarā. 😅
Tāpēc jāsaka liels paldies 🙏🤍

Una Pilverte, meitiņas (1 gads 4 mēneši) mamma

Liels un milzīgs Jums paldies! 
Jūsu ieteikums un iedrošinājums mums ļoti noderēja un pilnībā atrisināja mūsu situāciju! 

Plus, viņa guļ ilgākas čučiņas ( 2x dienā) un arī pa nakti viņa guļ daudz labāk.  Naktī viņa diezgan bieži mēdza celties ap 3:00. Tagad viņa iet gulēt ap plkst.20:00 un mostas ap plkst.6:00. Protams, ir daži izņēmumi ar nakts celšanos, bet tie sasaistās ar zobu nākšanu.

Katrā ziņā, milzīgs un liels, liels Jums paldies! Jūs mums ļoti palīdzējāt!
Un liels paldies Jums arī par veidu kā runājat ar mani un Jūsu attieksmi mūsu telefonsarunas laikā. Jutos tā, it kā runātu ar kādu foršu un Tuvu draudzeni! Jutos uzklausīta un nejutos nosodīta par mūsu situāciju un biju ļoti priecīga, ka Jūs, ļoti konstruktīvā veidā palīdzējāt mums meklēt risinājumu, ko arī atradām!

Paldies un es noteikti Jūs ieteikšu visām man zināmajām māmiņām, kurām šāds atbalsts ar čučiņu un miedziņa kārtību būs nepieciešams!

Santa Zeļģe, Noras (2 gadi 4 mēneši) mamma

Ļoti vērtīgi padomi, ieteikumi, ja arī māmiņa domā ka zin visu, bet tomēr….iesaku pilnīgi visiem vecākiem, kaut vai izglītošanās nolūkam ♥️

Zane Muzikante, Noa (9 mēneši) mamma

Esmu pateicīga, ka atradu tieši Miega Feju kā speciālistu par bērna miegu, jo patika gan komunikācija, gan pieejas veids, lai uzlabotu bērna miegu un deva padomus, kas patiesi noder, lai sakārtotos ritms un mammai sirds mierīgāka.
 
Ne vienmēr mēs, mammas, spējam atrisināt pašas visus jautājumus, tāpēc ir labi, ka ir šāds speciālists kā Miega Feja. Noteikti ieteiktu ikvienai mammai šo, ja ir sajūtas, ka vajag sakārtot bērna ritmu un miegu. Saruna bija patiesi jauka un nomierināja mani. Salika pa plauktiņiem, kā pareizi veidot bērna dienu, lai bērns ir mierīgāks un izgulējies, tādējādi arī priecīgāks.
 
Nevaru šajā atsauksmē izteikt to patieso sajūsmu, prieku un sirdsmieru pēc šīs sarunas, jo Miega Feja ir patiesi lielisks speciālists savā īstajā vietā un laikā. PALDIES! ❤️

Sabīne Opeņhovska, meitiņas (1 gads 2 mēneši) mamma

Ātra un laipna komunikācija. Atsaucīga konsultante, gatava pielāgoties klientu ērtākajam laikam un saziņas veidam. Pakalpojums noteikti varētu būt ļoti noderīgs jaunajiem vecākiem bērniņa pirmajos dzīves mēnešos, lai sniegtu konkrētu ieskatu par mazuļu miegu kā tādu un ātri identificētu iespējamās kļūdas mazuļa aprūpē. Taču lielāku bērniņu (gads+) vecākiem visdrīzāk neko jaunu neieteiks.

Tagad, kad es vērsos pie Lauras, manam bērnam ir 1g2m. Un līdz šim esmu jau ļoti daudz gan izlasījusi, gan izmēģinājusi. Padomus no adekvātiem informācijas avotiem – miega pētniekiem, zinātniskām grāmatām, Lauras pašas IG konta, kurā var atrast ļoti daudz noderīgas informācijas. Tādējādi, kā jau diemžēl domāju, konsultācijā neko revolucionāri jaunu neuzzināju. Vairāk tikai tika apstiprinātas manas domas un jau esošie novērojumi. Taču tas atkarīgs no cilvēka – potenciālajiem klientiem jāizvērtē pašiem, kā viņiem šķiet, cik daudz par šo tēmu jau ir aktīvi centušies izzināt. Ja līdz šim īsti nav iedziļinājušies vai balstās uz forumos lasītā vai radu teiktā, tad konsultācija varētu ļoti palīdzēt.

Ieva Griķe, Lotes (9 mēneši) mamma

Miega Feja ir lieliska, un esmu priecīga, ka intuīcija lika vērsties pie viņas! Ļoti daudz deva tas, ka pirms konsultācijas vajadzēja aizpildīt apjomīgu anketu, un jau rakstot sapratu savus galvenos klupšanas akmeņus, un attiecīgi sarunā netika tērēts laiks iepazīstoties, bet jau ķeroties pie problēmjautājumiem.

Man ļoti patīk speciālistes pieeja, kas saskan ar manu bērna audzināšanas filozofiju, un sarunas laikā guvu vairākas vērtīgas atziņas un padomus. Konsultācija arī ļāva man saprast, ka rīkojos pareizi un ka drīkstu sevi nešaustīt par bērna gulētiešanas laikiem. Kopš tā laika esmu atslābusi attiecībā uz bērna miegu un situācija ir uzlabojusies. Paldies!

Dana Ruduka, Gustava (6 mēneši) mamma

Jau pirmajā mēnesī es jutu sevī izmisumu, jo nebiju gatava, ka bērni mēdz arī “negulēt”. Es biju sagatavojusies vairāku stundu garam pastaigām ar ratiem, filmu skatīšanos mājās kamēr mazulis guļ un harmoniju manī.
30min !!! Tieši tik daudz mans čalītis gulēja. Nākot raudzībās cilvēki tik noteica- “vai, kā man patika šis laiks. Ēd un guļ, viss ko mazuļi dara!” NEKĀ! Mans čalis vairāk bija augšā nekā gulēja.
 
Sākās interneta izpēte par miegu. Visādi eksperimenti un izmēģinājumi.
Tad es sapratu, ka galvenais, kas jādara ir jāklausās savā mazulī. Gulēšana blakus ir pats labākais, aizmigšana pie krūts ir kaut kas ģeniāls un tās 30min mana atpūta kamēr mazulis guļ ir svētīga. Un tas viss- jūtot savu mazuli.
Un tad nāca šaubas- vai es daru pareizi? Vai viņš kādreiz gulēs sava gultiņā bez krūts? Varbūt tomēr kaut kas ir jādara lietas labā? Arī miega “regress”(jeb progress) kopā ar attīstības lēcienu darija savu – man 5mēnešus neguļot vienā piegājienā vairāk kā 2,5h.
Gribēju atbildes. Kādu risinājumu. Ieteikumu. Akceptu.
 
Miega Feja ir tieši tas, kas bija vajadzīgs, lai es saņemtu apstiprinājumu, ka es VISU DARU PAREIZI! Tas šobrīd bija tik svarīgi man. Man pašai kā mammai- jo ir reizes, kad tu sāc šaubīties vai esi gana laba mamma priekš sava mazuļa.
Nāca ieteikumi par kuriem es biju aizdomājusies (nakts gaisma, dienasgaisma istabā, zemmeles saitīte), bet nebiju uzdrīkstējusies mainīt.
Pēc konsultācijas es naktī guļu labāk, lai ari čalītis guļ pēc tā kāda ir bijusi viņa diena, dienā mazulis iemieg vieglāk un gluži vienkārši- mazulis labi un ilgi izguļ nakti, tapēc pa dienu mēs dzīvojamies uz power-nap 30min 😊
 
Paldies par to, ka vecākiem iemācat klausīties savos bērnos nevis bērnus mēģinat pielāgot vecākiem. Tikai ar mīlestību un rūpēm! Esmu beidzot harmonijā ar to kā guļ mans mazulis!

Klinta Strazdiņa-Stradiņa, Esteres (5 mēneši) mamma

Burvīga komunikācija. Acīmredzama ieinteresētība mazuļa gaitās un problēmās. Iejūtība pret satrauktu mammu un iedrošinājums nepadoties – rakt līdz rod risinājumu pat, ja problēma nav miega traucējumi. 🥰

Anete Brežinska, dēliņa (4.5 mēneši) mamma

Ļoti patīkama konsultācija. Rekomendācijas balstītas bērna labsajūtai un mierpilnai ikdienai, bez sirdi žņaudzošiem norādījumiem bērna iemidzināšanai. Noteikti iesaku, ja Jums rūp bērna vajadzības noteiktā vecumā.

Ilze Kundziņa, Beatrises (1 gads 1 mēnesis) mamma

Savu 4 nedēļu sadarbību ar Miega Feju sāku ar lielu bezcerību. Jau pavisam īsā laikā mums izdevās savest kārtībā meitiņas dienas kārtību, kā arī nonākt pie slēdziena, kas mūsu gadījumā darbojas un kas nē. Lai gan specifiskās situācijas dēļ mums nesanāca sakārtot nakts mieru, esmu neizsakāmi pateicīga par sniegto atbalstu un sapratni. Pateicoties Laurai, šobrīd jūtos daudz izglītotāka miega organizēšanas jautājumos, kā arī drošāka par savām spējām palīdzēt meitiņai, kad viņai tas visvairāk ir nepieciešams.

Evita Eglīte, meitiņas (7 mēneši) mamma

Šis četras nedēļas paskrēja zibenīgi, bet liekas, ka pats sākums ir bijis mēnešiem atpakaļ. Jūtos kā cits cilvēks. Ja pašā sarunas sākumā es pat īsti nezināju savu problēmu, tad noslēdzošā sarunā es jutos daudz pārliecinošāka par to, kas bija par vainu, kam pievērst uzmanību un kā rīkoties uz priekšu. Jūtos droša un pārliecināta par savām spējām rūpēties par savas mazās ikdienu un miegu. Paldies liels ❤️

Anete Bāriņa, dvīņu meiteņu (2 gadi) mamma

Paldies! Ļoti palīdzēja tikt galā ar meitiņu miegu. Iejūtīgā un cilvēciskā veidā, palīdzot salikt punktiņus uz i 🙂

Dace Krišāne, Madaras (2 gadi 2 mēneši) mamma

Laura mums deva tieši to, kas bija nepieciešams tik emocionālām meitenēm (mammai un meitai), kam nav pārliecības par to, vai maz tas, ko daru, kaut ko līdz.
Viņa uzklausīja, iedziļinājās un izturējās ar iejūtību un pārliecību pret mums. Tāpat arī viņas ieteikumi gan dienas ritma uzturēšanā, gan tieši gulētiešanas paradumos bija iejūtīgi pret bērnu, bet reizē arī stingri.
 
Vērsos pie viņas, kad manam bērnam bija 2 gadi 2 mēneši, tādēļ šāda pieeja arī bija vislabākā gan mums, gan bērnam, kam patīk pārbaudīt visas robežas. Veselu mēnesi viņa bija mans atbalsts un skolotājs, arī iedrošinātājs un paskubinātājs reizēs, kad aizmirsās uzrakstīt par iepriekšējās dienas progresu.
 
Noteikti iesaku Miega Feju! Esmu pārliecināta, ka viņa spēs atrast tieši jūsu ģimenei piemērotāko risinājumu.

Solvita Bukšāne, Elizabetes (3 gadi 2 mēneši) mamma

Sirsnīgs paldies par iedziļināšanos un izsmeļošo informāciju bērna dienas režīma un jo īpaši bērna psihoemocionālā stāvokļa izvērtējumā. Ļoti atbalstoša sadarbība, kas orientēta uz bērniņa vajadzību izpratni un drošas emocionālās saiknes veidošanu.

Beatrise Rumbeniece, Elizabetes (1 gads 4 mēneši) mamma

Pagājušas aptuveni četras nedēļas kopš ievērojam Miega Fejas padomus. Mani ļoti priecēja un nomierināja mūsu saruna, jutu atbalstu un mierinājumu. Jau iepriekš ievērojām mazu dienas rāmīti, kuru tagad vēl vairāk izkopjam, kas meitai ļoti patīk. Sākumā sakārtojās pati diena, kašķu kļuva mazāk, visi mierīgāki. Tagad jau lēnām kārtojas arī nakts miers. Miegu ietekmē daudzi faktori un viens no tiem – emocijas. Tagad visa ģimene esam vairāk kopā, īpaši, vakarpusē, bez apkārtējiem traucēkļiem un iespaidiem, kas tieši pirms miedziņa ļauj nomierināties meitai un mums pašiem. Joprojām priecājos par cieņpilnajiem ieteikumiem, jo ne katrs mirklis būs miera pilns. Tad samīļojamies, risinām, atbalstām viens otru un arī miedziņš sakārtojas. Paldies! 💖

Alise Ketlere, Vara (7 mēneši) mamma

Liels paldies Miega Fejai! Jau pirmajā naktī bija redzams rezultāts un tā turpinām ar ieteiktajiem paņēmieniem katru nakti un visi labi izguļamies. Ieteikumi bija diezgan viegli īstenojami un ieviešami ikdienā. Palīdzēja sakārtot gan dienas režīmu, gan nakts miegu. Metodes ir ļoti saudzīgas un ērtas, taču katram gadījumam noteikti būs citi risinājumi. Mūsu gadījumā 7 mēnešus vecais mazulis naktī cēlās ik pēc 2-3h un aizmiga tikai zīžot, tagad pieceļamies naktī 2x.

Aija Bērzkalne, Enijas (1 gads 1 mēnesis) mamma

Pie Miega Fejas vērsos, jo biju tuvu izmisumam. Mana meitiņa jau no dzimšanas ļoti slikti gulēja – gan pa dienu, gan pa nakti, bet visu laiku bija cerība, ka ap gadu kaut kas mainīsies, tomēr tā nenotika un es biju pārgurusi, neizgulējusies un bez spēka un dzīvesprieka. Pirmās konsultācijas laikā jau apzinājāmies, ka nav viens iemesls, kāpēc meitiņa neguļ un sastādījām plānu ar turpmāko nedēļu uzdevumiem. Man ļoti bija svarīgi, lai pieeja, ko piedāvā Miega Feja, ir saudzīga meitiņai un ir piemērota mūsu ģimenes ritmam.

More

Ieva Krūmiņa, Leo Olivera (8 mēneši) mamma

Noteikti iesaku Miega Feju! Jauka, uzmundrinoša un patīkama attieksme.😊
Pāris dienās ar dažiem Miega Fejas ieteikumiem sakārtojām mūsu mazgulētāja miega režīmu – bija rūdīts mazgulètājs 8 mēnešus (pirmajos mēnešos bērniņam bija viss iespējamais sākot ar kolikām, laktozes intoleranci, jēlu dupsi, vēl visādas problēmas kas traucēja miegu)🤦‍♀️ Gulēja 6-10h diennaktī. 😳

More

Zane un Jānis Šarkovski, Matildes (2 gadi un 6 mēneši) vecāki

Miega Feja ļoti palīdzēja mūsu ģimenei ar miedziņu. Prioritāte bija uzlabot 2,6 gadus vecās meitiņas miega paradumus, bet rezultātā arī savus ikvakara un miega paradumus mainījām uz, mūsuprāt, krietni vien jēdzīgākiem.

More

Elza Rudzīte, Klāva (9 mēneši) mamma

Miega feja ir palīgs, atbalsts, ceļvedis miega ritma sakārtošanā ar ļoti atbalstošu, respektējošu un uzmundrinošu attieksmi. Mūsu ģimenes un personīgi mana problēma bija biežā nakts “pupošanās”, kas rezultējās ar manas pašsajūtas pasliktināšanos tik tālu, ka paspēju katru dienu sastrīdēties ar visiem par visu. Miega feja izstastīja dažādus tips&tricks, kā veiksmīgāk iemidzināt mazo un atrast īsto nakts ritmu uz barošanu. Miega feja bija visu laiku blakus izvertējot padarīto, pielāgojot iespējamos risinājumus mūsu situācijai un, kas man vislabāk patika, ņemot vērā gan mazuļa, gan manu ikdienas ritmu, dienas kārtību. Viss notika saudzīgi, saprotoši. Mēs esam uz pareizā ceļa un visi izbaudam netraucētu naktsmieru   Liels paldies par sadarbību 

Egija Dzene, Olīvijas (2 gadi un 6 mēneši) mamma


Pirmais bērns, pirmais “ko tagad darīt”, pirmās gudrību grāmatas, pirmais – esmu sabojājusi savu bērnu… un kas būtu domājis, ka man tik pašsaprotama lieta kā miegs ir bērnam jāiemāca? Tev nāk miegs – tu aizej gulēt! Ar tādu pārliecību mocījāmies ilgi. Tik tiešām mocījāmies…
Un tad mums parādījās Miega Feja. Kā stāsta pasakās – uzrodas labā feja, kas palīdz pārvarēt visas grūtības.

More

Liene Velberga, Anetes (1 gads un 6 mēneši) mamma

Anete kopš dzimšanas nekad nebija bijusi laba gulētāja, gulēja nemierīgi, bieži cēlās naktī un bija grūti iemidzināma. Uz pusotru gadiņu cēlās naktī vismaz 5x, parasti biežāk, un katru reizi iemiga tikai pie krūts. Bijām pie tā pieraduši, bet arī ļoti noguruši…

Zinājām, ka ir pieejams miega konsultants. Cik biju pētījusi, visi iekļāva arī man nepieņemamas metodes, un es negribēju savas izgulēšanās dēļ radīt bērniņam liekus pārdzīvojumus.

Uzsākām sadarbību ar Lauru pēc radinieces, arī neizgulējušās mammas, ieteikuma. Un esam ļoti pateicīgi, ka mūs sapazīstināja! Laura izvērtēja tieši mūsu situāciju, miega paradumus un bērniņa temperamentu. Sniedza ieteikumus, saplānojām, ko un kad darīsim. Regulāri sazinājāmies un pēc situācijas pielāgojām plānu.

Sākumā tam, ka kaut ko var mainīt, Laura ticēja vairāk kā mēs paši. Un viņai bija taisnība – pēc mazāk kā 2 nedēļām Anete naktī nogulēja 11 stundas! Tas notika pirmo reizi, kopš bijām kļuvuši par vecākiem. Turpinājām ievērot Lauras ieteikumus un nu varam teikt, ka beidzot visa ģimene esam izgulējušies. Liels paldies par miedziņu!

Viktorija un Andris Straujupi, Samantas (9,5 mēneši) vecāki

Pirms izmaiņām ļāvām režīmam veidoties pašam. Dienas stipri atšķīrās viena no otras. Bija apgrūtintāta ārpusmājas aktivitāšu plānošana. Meita bieži niķīga, īd. Nepārtraukti jādomā, vai neapmierinātība ir miegainības, vai ēstgribas dēļ. Rezultāti pēc sadarbības ar Miega Feju: vidējais diennakts miega ilgums uzlabojies par vairāk nekā stundu, režīms ļauj daudz vieglāk sakārtot dienu un plānot aktivitātes, bērns pa dienu daudz aktīvāks un labākā noskaņojumā. Praktiski pilnībā pazudusi neapmierināta īdēšana – vairāk laika pavada spēlējoties patstāvīgi un labs noskaņojums saglabājas pat, ja naktī miegu traucē zobu nākšana. Vecākiem (sevišķi mammai) parādījies brīvais laiks «sev».

Ieva Zicmane, Maijas (1 gads un 4 mēneši) mamma

Konsultācija pie Lauras nāca īstajā brīdī, lai meitas dienas režīmā sakārtotu aizmigšanas jautājumus. Laura ir komunikācijā patīkama speciāliste, kuras rekomendāciju vadīta uzsāku sakārtot procesus, kam ilgstoši nevarēju saņemties. Skaidrs rīcības plāns, izpratne par to, kas sagaidāms, speciālista atbalsts un regulāra komunikācija bija noderīgs palīgs nepadoties brīžos, kad to gribējās. Vislabākās atsauksmes!

Sandra Majevska, Adriana (5 mēneši) mamma

Lauras konsultācija man palīdzēja izprast vairāk par mana bērna dienas ritmu. Nekad nebūtu iedomājusies,ka mazulis var būt neapmierināts, ja viņam nav atbilstošs dienas režīms. Tagad esam vairāk pielāgojušies dienas režīmam un atraduši labu kontaktu savā starpā! Ir daudz vieglāk gan man, gan mazulim. Ieviest pārmaiņas vienmēr ir tā vērts! Laura ir ļoti pozitīva un saulaina personība, kas ir būtiski jebkurai norūpējušai māmiņai!

Irbe Madara Freiberga, Elfas (1 gads un 6 mēneši) mamma

Esmu pusotru gadu vecas meitiņas mamma, kas kopš viņas dzimšanas līdz pat Lauras konsultācijai nebija gulējusi vairāk par trīs stundām vienā piegājienā. Tikšanās laikā ieguvu svarīgu informāciju, kas man palīdzēja labāk izprast bērna miegu. Kā arī guvu atbalstu un iedrošinājumu tam, ka, sekojot Miega Fejas norādījumiem, situācija uzlabosies. Patiesi, jau pirmajā naktī pēc konsultācijas, meitiņa nogulēja visu nakti. Turpmākajā nedēļā sakārtojās ne tikai miegs, bet arī ieviesās skaidrs ēšanas un dienas režīms. Paldies, Laura, tas tiešām bija īsts Miega Fejas pieskāriens!

Kontakti

Aizvien vairāk ģimeņu novērtē Miega Fejas iejūtīgo pieeju — mierpilnu un atsaucīgu atbalstu.

 

Saziņai

Laura Eglīte-Jefanova, bērnu miega konsultante
miegafeja@miegafeja.lv
+371 26 316 000
Laura_portrets_1 (1)

    certifikats
    Sertifikacijas zimogs