Tavas ģimenes labsajūtas atjaunošana

Bērns slikti guļ, bērnam nenāk miegs, bērns pirms miega raud, bērnam ir trausls miegs vai ir kādi citu veidu miega traucējumi, kuru dēļ miega traucējumi rodas arī citiem ģimenes locekļiem? Šis pakalpojums ir piemērots ģimenēm, kas vēlas izmainīt esošo situāciju un uzlabot savas ģimenes miegu.

Saziņa notiks Tev ērtā veidā un laikā: tālruņa zvans, videozvans vai „Zoom” tikšanās. Iespējams vienoties arī par laiku brīvdienās. Pēc pirmās sarunas Tu e-pastā saņemsi noderīgu sarunas kopsavilkumu.

Profesionāls atbalsts un padoms Tev būs pieejams līdz pat 4 nedēļām, kas ietver 4 iknedēļas konsultācijas (vidēji 30–45 minūtes ilgas) un attālu saziņu ikdienā Tev ērtā veidā un laikā (arī brīvdienās).

Pakalpojuma cena: 180 EUR

Tavi ieguvumi

Tavs galvenais ieguvums ir iespēja ieviest sarunās iegūtās zināšanas soli pa solim 4 nedēļu laikā, papildu saņemot profesionāles atbalstu un padomu gandrīz jebkurā brīdī. Mēs kopā izveidosim “ceļa karti”, kas ir balstīta pētījumos un efektivitāte ir pierādīta praksē, lai uzlabotos Tavas ģimenes miegs.

Pēc pirmās konsultācijas Tu saņemsi „Miega Fejas” sagatavotu materiālu „6 soļi labākam miedziņam”.

Profesionāls situācijas izvērtējums

Lielāka tuvība ar savu bērnu

Labāks miegs sev un savai ģimenei

 • Viktorija un Andris, Samantas (9,5 mēneši) vecāki

  Pirms izmaiņām ļāvām režīmam veidoties pašam. Dienas stipri atšķīrās viena no otras. Bija apgrūtintāta ārpusmājas aktivitāšu plānošana. Meita bieži niķīga, īd. Nepārtraukti jādomā, vai neapmierinātība ir miegainības, vai ēstgribas dēļ. Rezultāti pēc sadarbības ar Miega Feju: vidējais diennakts miega ilgums uzlabojies par vairāk nekā stundu, režīms ļauj daudz vieglāk sakārtot dienu un plānot aktivitātes, bērns pa dienu daudz aktīvāks un labākā noskaņojumā. Praktiski pilnībā pazudusi neapmierināta īdēšana – vairāk laika pavada spēlējoties patstāvīgi un labs noskaņojums saglabājas pat, ja naktī miegu traucē zobu nākšana. Vecākiem (sevišķi mammai) parādījies brīvais laiks «sev».

 • Egija, Olīvijas (2 gadi un 6 mēneši) mamma

  Pirmais bērns, pirmais “ko tagad darīt”, pirmās gudrību grāmatas, pirmais – esmu sabojājusi savu bērnu… un kas būtu domājis, ka man tik pašsaprotama lieta kā miegs ir bērnam jāiemāca? Tev nāk miegs – tu aizej gulēt! Ar tādu pārliecību mocījāmies ilgi. Tik tiešām mocījāmies…
  Un tad mums parādījās Miega Feja. Kā stāsta pasakās – uzrodas labā feja, kas palīdz pārvarēt visas grūtības.
  Feja neiedod gatavu formulu vai risinājumu, bet uzdod jautājumus, kur tu pats atrodi savu vajadzīgo atbildi un pārvari problēmas. Tāpēc droši saku – ja tev ir jautājumi par bērna miedziņu, nelasi visas tās “gudrās” grāmatas vai interneta dzīļu padomus, bet uzvaicā padomu Miega Fejai, jo tas aiztaupīs Tev lielu daļu Tavu nervu un laika.
  Mums tas prasīja nedēļu, lai sakārtotu div’ ar pus gadnieces miedziņu.

 • Elza, Klāva (9 mēneši) mamma

  Miega feja ir palīgs, atbalsts, ceļvedis miega ritma sakārtošanā ar ļoti atbalstošu, respektējošu un uzmundrinošu attieksmi. Mūsu ģimenes un personīgi mana problēma bija biežā nakts “pupošanās”, kas rezultējās ar manas pašsajūtas pasliktināšanos tik tālu, ka paspēju katru dienu sastrīdēties ar visiem par visu. Miega feja izstastīja dažādus tips&tricks, kā veiksmīgāk iemidzināt mazo un atrast īsto nakts ritmu uz barošanu. Miega feja bija visu laiku blakus izvertējot padarīto, pielāgojot iespējamos risinājumus mūsu situācijai un, kas man vislabāk patika, ņemot vērā gan mazuļa, gan manu ikdienas ritmu, dienas kārtību. Viss notika saudzīgi, saprotoši. Mēs esam uz pareizā ceļa un visi izbaudam netraucētu naktsmieru 😇 Liels paldies par sadarbību ❤❤❤

 • Ieva, Leo Olivera (8 mēneši) mamma

  Noteikti iesaku Miega Feju! Jauka, uzmundrinoša un patīkama attieksme.😊
  Pāris dienās ar dažiem Miega Fejas ieteikumiem sakārtojām mūsu mazgulētāja miega režīmu – bija rūdīts mazgulètājs 8 mēnešus (pirmajos mēnešos bērniņam bija viss iespējamais sākot ar kolikām, laktozes intoleranci, jēlu dupsi, vēl visādas problēmas kas traucēja miegu)🤦‍♀️ Gulēja 6-10h diennaktī. 😳
  Izrādās dienā ir tik daudz stundu, īpaši vakarā, kuras ar vīru beidzot varam veltīt viens otram, vēl paspēt pagulēt un vēl priecāties, ka bērniņš saldi guļ un bērnam viss ir kārtībā.
  Tagad pa nakti noguļ jau 11h (pagaidām ar vienu barošanu naktī, bet domāju, ka drīz tā vairs nebūs nepieciešama) un tad vēl dienā paguļ kādas 3h🤩
  😴😊

 • Alise, Vara (7 mēneši) mamma

  Liels paldies Miega Fejai! Jau pirmajā naktī bija redzams rezultāts un tā turpinām ar ieteiktajiem paņēmieniem katru nakti un visi labi izguļamies. Ieteikumi bija diezgan viegli īstenojami un ieviešami ikdienā. Palīdzēja sakārtot gan dienas režīmu, gan nakts miegu. Metodes ir ļoti saudzīgas un ērtas, taču katram gadījumam noteikti būs citi risinājumi. Mūsu gadījumā 7 mēnešus vecais mazulis naktī cēlās ik pēc 2-3h un aizmiga tikai zīžot, tagad pieceļamies naktī 2x.

Tev ir svarīgs personīgs kontakts? Vēlies ar mani tikties “aci pret aci”? Personīgi vienojoties, izbraucu arī pie Tevis uz mājām vai kādu citu Tev sarunai ērtu vietu.

Izmanto iespēju!

Piesakies 10 minūšu bezmaksas sarunai tūlīt

Kontakti

Aizvien vairāk ģimeņu novērtē Miega Fejas iejūtīgo pieeju

Ja vēlies maigu, atsaucīgu miega atbalstu – bez apmācības vai miega treniņa bērnam, piesakies 10 minūšu bezmaksas sarunai jau tagad!

miegafeja@miegafeja.lv
+371 26 316 000
Laura_portrets_1 (1)
Sertifikacijas zimogs