Lielā miega saruna

1 stundu ilgajā sarunā Tu iegūsi profesionālu savas situācijas analīzi, sertificētas bērnu miega konsultantes ieteikumus, kā arī skaidrību par to, vai un kā mainīt situāciju.

Konsultācija būs noderīga gan zīdaiņu, gan pirmsskolas vecuma bērnu vecākiem, ja bērnam ir dažādu veidu miega traucējumi: bērnam nenāk miegs, bērns pirms miega raud, bērnam ir trausls miegs vai citu veidu bērna miega izaicinājumi, kuru dēļ miega traucējumi rodas arī citiem ģimenes locekļiem. Tāpat saruna ir piemērota vecākiem, kuri vēl tikai gaida sava bērna piedzimšanu.

Saziņa notiks Tev ērtā veidā un laikā: tālruņa zvans, videozvans vai „Zoom” tikšanās.


Pakalpojuma cena 69.- EUR*

*par 109.- EUR iegūsti Lielo miega sarunu un papildus divus 20 minūšu zvanus konsultācijām, ko vari izmantot 2 mēnešu laikā no sākotnējās sarunas. 

Tavi ieguvumi

Pēc sarunas Tu iegūsi lielāku skaidrību par dažādām ar bērna miegu saistītām niansēm. Kopā mēs izveidosim Tavu individuālo rīcības plānu. Citiem vārdiem sakot, es Tev parādīšu ceļu, pa kuru iet, lai Tava bērna miegs uzlabotos.

Papldus konsultācijai Tu saņemsi „Miega Fejas” sagatavotu materiālu „6 soļi labākam bērna miegam”.

Noderīgas zināšanas

Lielāka tuvība ar savu bērnu

Dziļāka izpratne par bērnu miegu

 • Beatrise, Elizabetes (1 gads 4 mēneši) mamma

  Pagājušas aptuveni četras nedēļas kopš ievērojam Miega Fejas padomus. Mani ļoti priecēja un nomierināja mūsu saruna, jutu atbalstu un mierinājumu. Jau iepriekš ievērojām mazu dienas rāmīti, kuru tagad vēl vairāk izkopjam, kas meitai ļoti patīk. Sākumā sakārtojās pati diena, kašķu kļuva mazāk, visi mierīgāki. Tagad jau lēnām kārtojas arī nakts miers. Miegu ietekmē daudzi faktori un viens no tiem – emocijas. Tagad visa ģimene esam vairāk kopā, īpaši, vakarpusē, bez apkārtējiem traucēkļiem un iespaidiem, kas tieši pirms miedziņa ļauj nomierināties meitai un mums pašiem. Joprojām priecājos par cieņpilnajiem ieteikumiem, jo ne katrs mirklis būs miera pilns. Tad samīļojamies, risinām, atbalstām viens otru un arī miedziņš sakārtojas. Paldies!

 • Alise, Vara (7 mēneši) mamma

  Liels paldies Miega Fejai! Jau pirmajā naktī bija redzams rezultāts un tā turpinām ar ieteiktajiem paņēmieniem katru nakti un visi labi izguļamies. Ieteikumi bija diezgan viegli īstenojami un ieviešami ikdienā. Palīdzēja sakārtot gan dienas režīmu, gan nakts miegu. Metodes ir ļoti saudzīgas un ērtas, taču katram gadījumam noteikti būs citi risinājumi. Mūsu gadījumā 7 mēnešus vecais mazulis naktī cēlās ik pēc 2-3h un aizmiga tikai zīžot, tagad pieceļamies naktī 2x.

 • Ieva, Leo Olivera (8 mēneši) mamma

  Noteikti iesaku Miega Feju! Jauka, uzmundrinoša un patīkama attieksme.😊
  Pāris dienās ar dažiem Miega Fejas ieteikumiem sakārtojām mūsu mazgulētāja miega režīmu – bija rūdīts mazgulètājs 8 mēnešus (pirmajos mēnešos bērniņam bija viss iespējamais sākot ar kolikām, laktozes intoleranci, jēlu dupsi, vēl visādas problēmas kas traucēja miegu)🤦‍♀️ Gulēja 6-10h diennaktī. 😳
  Izrādās dienā ir tik daudz stundu, īpaši vakarā, kuras ar vīru beidzot varam veltīt viens otram, vēl paspēt pagulēt un vēl priecāties, ka bērniņš saldi guļ un bērnam viss ir kārtībā.
  Tagad pa nakti noguļ jau 11h (pagaidām ar vienu barošanu naktī, bet domāju, ka drīz tā vairs nebūs nepieciešama) un tad vēl dienā paguļ kādas 3h🤩
  😴😊

Tev ir svarīgs personīgs kontakts? Vēlies ar mani tikties “aci pret aci”? Personīgi vienojoties, izbraucu arī pie Tevis uz mājām vai kādu citu Tev sarunai ērtu vietu.

Izmanto iespēju!

10 minūšu bezmaksas saruna

Kontakti

Aizvien vairāk ģimeņu novērtē Miega Fejas iejūtīgo pieeju

Ja vēlies maigu, atsaucīgu miega atbalstu – bez apmācības, piesakies 10 minūšu bezmaksas sarunai jau tagad!

Laura Eglīte-Jefanova, bērnu miega konsultante
miegafeja@miegafeja.lv
+371 26 316 000
Laura_portrets_1 (1)
Sertifikacijas zimogs