Lielā miega saruna

Saruna ir piemērota mammām un tētiem, kuri vēlas iegūt padziļinātu informāciju un zināšanas par iespējām uzlabot bērna miega kvalitāti. 1 stundu ilgajā sarunā Tu iegūsi profesionālu savas situācijas analīzi, sertificētas bērnu miega speciālistes ieteikumus, kā arī skaidru un efektīvu rīcības plānu, kā mainīt situāciju.


Konsultācija būs noderīga gan zīdaiņu, gan pirmsskolas vecuma bērnu vecākiem, ja bērnam ir dažādu veidu miega traucējumi: bērnam nenāk miegs, bērns pirms miega raud, bērnam ir trausls miegs vai citu veidu bērna miega traucējumi, kuru dēļ miega traucējumi rodas arī citiem ģimenes locekļiem. 


Saziņa notiks Tev ērtā veidā un laikā: tālruņa zvans, videozvans vai „Zoom” tikšanās. Iespējams vienoties arī par laiku brīvdienās. 


Pakalpojuma cena 50 EUR*

*piemaksājot 30 EUR saņem papildus  divus 20 minūšu zvanus konsultācijām, ko vari izmantot 2 mēnešu laikā no sākotnējās sarunas. 

Tavi ieguvumi

Pēc sarunas Tu iegūsi lielāku skaidrību par dažādām ar bērna miegu saistītām niansēm. Mēs kopā izveidosim Tavu individuālo rīcības plānu, kas palīdzēs soli pa solim uzlabot Tava bērna miegu. Citiem vārdiem sakot, es Tev parādīšu ceļu, pa kuru iet, lai Tava bērna miegs uzlabotos.

Kopā ar konsultāciju Tu saņemsi „Miega Fejas” sagatavotu materiālu „6 soļi labākam miedziņam”.

Noderīgas zināšanas

Lielāka tuvība ar savu bērnu

Labāks miegs sev un savai ģimenei

 • Beatrise, Elizabetes (1 gads 4 mēneši) mamma

  Pagājušas aptuveni četras nedēļas kopš ievērojam Miega Fejas padomus. Mani ļoti priecēja un nomierināja mūsu saruna, jutu atbalstu un mierinājumu. Jau iepriekš ievērojām mazu dienas rāmīti, kuru tagad vēl vairāk izkopjam, kas meitai ļoti patīk. Sākumā sakārtojās pati diena, kašķu kļuva mazāk, visi mierīgāki. Tagad jau lēnām kārtojas arī nakts miers. Miegu ietekmē daudzi faktori un viens no tiem – emocijas. Tagad visa ģimene esam vairāk kopā, īpaši, vakarpusē, bez apkārtējiem traucēkļiem un iespaidiem, kas tieši pirms miedziņa ļauj nomierināties meitai un mums pašiem. Joprojām priecājos par cieņpilnajiem ieteikumiem, jo ne katrs mirklis būs miera pilns. Tad samīļojamies, risinām, atbalstām viens otru un arī miedziņš sakārtojas. Paldies!

 • Alise, Vara (7 mēneši) mamma

  Liels paldies Miega Fejai! Jau pirmajā naktī bija redzams rezultāts un tā turpinām ar ieteiktajiem paņēmieniem katru nakti un visi labi izguļamies. Ieteikumi bija diezgan viegli īstenojami un ieviešami ikdienā. Palīdzēja sakārtot gan dienas režīmu, gan nakts miegu. Metodes ir ļoti saudzīgas un ērtas, taču katram gadījumam noteikti būs citi risinājumi. Mūsu gadījumā 7 mēnešus vecais mazulis naktī cēlās ik pēc 2-3h un aizmiga tikai zīžot, tagad pieceļamies naktī 2x.

 • Ieva, Leo Olivera (8 mēneši) mamma

  Noteikti iesaku Miega Feju! Jauka, uzmundrinoša un patīkama attieksme.😊
  Pāris dienās ar dažiem Miega Fejas ieteikumiem sakārtojām mūsu mazgulētāja miega režīmu – bija rūdīts mazgulètājs 8 mēnešus (pirmajos mēnešos bērniņam bija viss iespējamais sākot ar kolikām, laktozes intoleranci, jēlu dupsi, vēl visādas problēmas kas traucēja miegu)🤦‍♀️ Gulēja 6-10h diennaktī. 😳
  Izrādās dienā ir tik daudz stundu, īpaši vakarā, kuras ar vīru beidzot varam veltīt viens otram, vēl paspēt pagulēt un vēl priecāties, ka bērniņš saldi guļ un bērnam viss ir kārtībā.
  Tagad pa nakti noguļ jau 11h (pagaidām ar vienu barošanu naktī, bet domāju, ka drīz tā vairs nebūs nepieciešama) un tad vēl dienā paguļ kādas 3h🤩
  😴😊

Tev ir svarīgs personīgs kontakts? Vēlies ar mani tikties “aci pret aci”? Personīgi vienojoties, izbraucu arī pie Tevis uz mājām vai kādu citu Tev sarunai ērtu vietu.

Izmanto iespēju!

Piesakies 10 minūšu bezmaksas sarunai tūlīt

Kontakti

Aizvien vairāk ģimeņu novērtē Miega Fejas iejūtīgo pieeju

Ja vēlies maigu, atsaucīgu miega atbalstu – bez apmācības, piesakies 10 minūšu bezmaksas sarunai jau tagad!

miegafeja@miegafeja.lv
+371 26 316 000
Laura_portrets_1 (1)
Sertifikacijas zimogs