Mini miega saruna

Kā palīdzēt bērnam aizmigt? Kāpēc bērns negrib gulēt savā gultiņā? Vai midzinu bērnu pareizi? Kā mainīt esošos paradumus?

Mini miega saruna ir piemērota ikvienam, kuram ir kāds konkrēts jautājums par bērna miegu (gan zīdaiņu, gan pirmsskolas vecuma) un nepieciešama īsa  saruna ar kompetentu bērnu miega speciālisti. Konsultācijas ilgums ir 30 minūtes.

Pakalpojuma cena 39.- EUR

Tavi ieguvumi

 

Skaidra atbilde uz Tavu jautājumu

Izpratne par to, kā palīdzēt bērna miegam

Plašākas zināšanas par miegu

 • Beatrise, Elizabetes (1 gads 4 mēneši) mamma

  Pagājušas aptuveni četras nedēļas kopš ievērojam Miega Fejas padomus. Mani ļoti priecēja un nomierināja mūsu saruna, jutu atbalstu un mierinājumu. Jau iepriekš ievērojām mazu dienas rāmīti, kuru tagad vēl vairāk izkopjam, kas meitai ļoti patīk. Sākumā sakārtojās pati diena, kašķu kļuva mazāk, visi mierīgāki. Tagad jau lēnām kārtojas arī nakts miers. Miegu ietekmē daudzi faktori un viens no tiem – emocijas. Tagad visa ģimene esam vairāk kopā, īpaši, vakarpusē, bez apkārtējiem traucēkļiem un iespaidiem, kas tieši pirms miedziņa ļauj nomierināties meitai un mums pašiem. Joprojām priecājos par cieņpilnajiem ieteikumiem, jo ne katrs mirklis būs miera pilns. Tad samīļojamies, risinām, atbalstām viens otru un arī miedziņš sakārtojas. Paldies!

 • Alise, Vara (7 mēneši) mamma

  Liels paldies Miega Fejai! Jau pirmajā naktī bija redzams rezultāts un tā turpinām ar ieteiktajiem paņēmieniem katru nakti un visi labi izguļamies. Ieteikumi bija diezgan viegli īstenojami un ieviešami ikdienā. Palīdzēja sakārtot gan dienas režīmu, gan nakts miegu. Metodes ir ļoti saudzīgas un ērtas, taču katram gadījumam noteikti būs citi risinājumi. Mūsu gadījumā 7 mēnešus vecais mazulis naktī cēlās ik pēc 2-3h un aizmiga tikai zīžot, tagad pieceļamies naktī 2x.

 • Ieva, Leo Olivera (8 mēneši) mamma

  Noteikti iesaku Miega Feju! Jauka, uzmundrinoša un patīkama attieksme.😊
  Pāris dienās ar dažiem Miega Fejas ieteikumiem sakārtojām mūsu mazgulētāja miega režīmu – bija rūdīts mazgulètājs 8 mēnešus (pirmajos mēnešos bērniņam bija viss iespējamais sākot ar kolikām, laktozes intoleranci, jēlu dupsi, vēl visādas problēmas kas traucēja miegu)🤦‍♀️ Gulēja 6-10h diennaktī. 😳
  Izrādās dienā ir tik daudz stundu, īpaši vakarā, kuras ar vīru beidzot varam veltīt viens otram, vēl paspēt pagulēt un vēl priecāties, ka bērniņš saldi guļ un bērnam viss ir kārtībā.
  Tagad pa nakti noguļ jau 11h (pagaidām ar vienu barošanu naktī, bet domāju, ka drīz tā vairs nebūs nepieciešama) un tad vēl dienā paguļ kādas 3h🤩
  😴😊

Izmanto iespēju!

10 minūšu bezmaksas saruna

Kontakti

Aizvien vairāk ģimeņu novērtē „Miega Fejas” iejūtīgo pieeju — mierpilnu un atsaucīgu atbalstu.

 

Laura Eglīte-Jefanova, bērnu miega konsultante
miegafeja@miegafeja.lv
+371 26 316 000
Laura_portrets_1 (1)
Sertifikacijas zimogs