Privātuma politika

Tīmekļa vietnes www.miegafeja.lv privātuma politika.

Mums rūp mūsu mājas lapas viesu personas datu aizsardzība un privātums.

Miegafeja.lv mājas lapas apmeklētāju personas datu aizsardzību mēs nodrošinām atbilstoši Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.

Šis dokuments izklāsta principus personas datu apstrādei vietnē https://www.miegafeja.lv, ar to saistītajām mobilajām lietojumprogrammām (ja tādas ir) un citiem pakalpojumiem, ko lietotājiem nodrošina Miegafeja.lv.

Piesakoties informācijas saņemšanai no Miegafeja.lv, Tu piekrīti savu datu uzglabāšanai uzņēmuma iekšējā datu bāzē, kā arī to apstrādei. Privātuma atruna paskaidro kā tiek izmantota informācija, kuru Tu mums sniedz mājaslapā. Privātuma atruna ir paredzēta Tavai aizsardzībai, informējot Tevi par to, kāda privātā informācija tiek ievākta, kādas ir informācijas ievākšanas metodes un kā to apstrādājam. Informācija, ko par mūsu mājas lapas viesiem iegūstam, tiek apstrādāta atbilstoši to ievākšanas mērķim.

Personas datu apstrāde, ko veic Miegafeja.lv, veicama saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un par šādu datu brīvu apriti 46 / EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) un šo privātuma politiku.

Šī mājaslapa pieder un to pārvalda privātpersona Laura Eglīte-Jefanova (dzimšanas dati 20.03.1983., adrese “Klāvi”, Daugmales pagasts, Ķekavas novads, Latvija). Lapas īpašniece aizsargā un rūpējas par mājaslapas apmeklētāju privātumu un personas datu drošību, apņemas ievērot Tavas tiesības uz personas datus tiesisku apstrādi un aizsardzību, kā arī ievērot piemērojamās personas datu aizsardzības likumus – Fizisko personu datu aizsardzības likumu, Vispārīgo datu aizsardzības regulu (GDPR) un citus, ja tādi piemērojami datu apstrādei.

Datu ievākšana, apstrādāšana, uzglabāšana un izmantošana

Personas datu sniegšana jebkuram klientam ir brīvprātīga, tomēr datu nesniegšana var ierobežot vai pilnībā bloķēt Miegafeja.lv pakalpojumu sniegšanu. Miegafeja.lv personas datus ievāc, apstrādā un uzglabā tikai konkrētiem mērķiem un to sasniegšanai. Tavus personas datus mēs uzglabāsim tikai tik ilgi, cik nepieciešams to mērķu, kuriem tie tika iegūti, izpildīšanai vai arī, lai izpildītu normatīvā regulējuma prasības ziņot par pārkāpumiem un sniegt informāciju.

Miegafeja.lv veic Tavu personas datu apstrādi vienā vai vairākos no zemāk minētajiem gadījumiem:

 • Leģitīmu (likumisku) interešu īstenošanai
 • To nosaka likums
 • Līguma izpildei vai noslēgšanai
 • Ir saņemta Tava piekrišana

Mēs varam apkopot un uzglabāt šādus datus par Tevi:

 • Informāciju par Tavu datoru (IP adresi, ierīces modeli, ekrāna izmēru, interneta pārlūkprogrammu, interneta servisa nodrošinātājs, mobilo sakaru operators vai datu piegādātājs);
 • Apmeklējuma datums un laiks, aplūkotās sadaļas, saites, uz kurām noklikšķini;
 • Informāciju, kuru Tu sniedz, lai pieteiktos pakalpojuma saņemšanai (vārds, uzvārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs, atsevišķos gadījumos dzimšanas dati, dzīvesvietas adrese);
 • Atlasītais saturs, attēli un reklāmas;
 • Kā nonāci pakalpojumos un kurp dodaties, pārtraucot to izmantošanu;
 • Jebkuru citu informāciju, kuru Tu vēlies mums sniegt.

Mēs varam izmantot Tavus personas datus, lai:

 • Nodrošinātu Tavai ierīcei, ekrāna izmēram un pārlūkprogrammai vispiemērotāko mājaslapas apskates un tehnisko risinājumu;
 • atcerētos Tavu valodas izvēli;
 • atcerētos Tavu sīkdatņu iestatījumu izvēli;
 • atbildētu uz Taviem informācijas pieprasījumiem;
 • novērstu vai atklātu krāpniecību vai citus noziegumus;
 • nodrošinātu Tavu datu drošību.

Miegafeja.lv uzglabā un apstrādā Tavus personas datus tikai tik ilgi, kamēr ir spēkā ar Tevi noslēgtais līgums, vai kamēr ārējos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā, kamēr kādai no pusēm ar normatīvo regulējumu ir uzlikts par pienākumu personas datus glabāt vai kamēr ir spēkā Tava piekrišana attiecīgai personas datu apstrādei, ja nepastāv cits datu apstrādes likumīgs pamats.

Sīkdatņu politika

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatnes (cookies) ir nelielas teksta datne, ko mājas lapa saglabā Tavā datorā vai mobilajā ierīcē, kad Tu atver vietni. Sīkdatnes atvieglo mājaslapu izmantošanu. Tās lapai palīdz atcerēties pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esi izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi tie nebūtu jānorāda no jauna.

Mēs izmantojam īslaicīgās (sesiju) un ilgtermiņa (pastāvīgās) sīkdatnes. Sesiju sīkdatnes atļauj mums izsekot Tavām darbībām viena apmeklējuma sesijas ietvaros, bet tās pēc apmeklējuma netiek saglabātas Tavā iekārtā. Pastāvīgās sīkdatnes tiek saglabātas Tavā iekārtā starp sesijām, bet ne ilgāk kā divus gadus. Mēs tās izmantojam, lai autentificētu Tevi un atcerētos Tavus iestatījumus. Tev pastāv iespēja, izmantojot pārlūkprogrammu, nodrošinātās iespējās tās atspējot, bet, tā darot, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Lietojam arī trešās puses sīkdatnes, lai nodrošinātu drošu un ērtu mājaslapas darbību, kā arī iekšējās statistikas veidošanas vajadzībām, proti, lai uzzinātu vairāk par Tevi un Tavām interesēm. Šī informācija mums palīdz attīstīt lapu, padarīt to Tev draudzīgāku un ērtāku. Šīs sīkdatnes identificē Tavu ierīci, taču neizpauž identitāti. Atsevišķos gadījumos analītiskās sīkdatnes var tikt nodotas trešajām personām, piemēram, “Google Analytics”. Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties šeit – http://www.google.com/analytics/terms/us.html Šīs sīkdatnes tiek glabātas Tavā iekārtā ne ilgāk kā divus gadus. Miegafeja.lv Google Analytics konts ir konfigurēts tā, lai netiktu ievākta nekāda Tava personīgi identificējoša informācija. Uzglabātās sīkdatnes nekādā gadījumā netiek saistītas ar Taviem konkrētajiem personas datiem un nevar tikt attiecinātas uz Tavu personīgo informāciju.

Apmeklējot mūsu mājas lapu, Tu tiec informēts, ka mēs izmantojam sīkdatnes. Aizverot šo paziņojumu, Tu apstiprini, ka esi iepazinies un piekrīti informācijai par sīkdatnēm. Pēc Tavas vēlēšanās sīkdatnes var kontrolēt un izdzēst. Ja Tu nevēlies, lai ierīcē tiktu izmantotas sīkdatnes, Tu vari mainīt izmantotās pārlūkprogrammas iestatījumus. Izmaiņas iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi.  Sīkdatņu izmantošanu ir iespējams atslēgt, izmantojot Jūsu pārlūka uzstādījumus, tomēr tas nav ieteicams, jo tas var samazināt interneta vietnes pilnvērtīgas lietošanas iespējas.

Tavu datu drošība

Tava informācija netiks izpausta trešajām pusēm, izņemot gadījumus, kad mēs būsim saņēmusi skaidri izteiktu Tavu piekrišanu, vai arī informācijas izpaušana tiks pieprasīta saskaņā ar likumu.

Esam veikuši visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu personas datu drošību, tajā paša laikā, mēs neuzņemamies atbildību par citām mājas lapām, uz kurām ir saites no mūsu mājas lapas. Kaut arī mēs īstenojam drošības pasākumus, lai aizsargātu konfidenciālu informāciju un gādātu par atbilstošu drošību, mēs negarantējam, ka internetā pārraidītā informācija ir droša vai ka šādas pārraides neskars aizkavēšanās, traucējumi, pārtveršana vai kļūdas.

Tavu datu labošana un atjaunināšana, kontaktinformācija

Ja vēlies pārskatīt, labot, atjaunināt vai kā citādi mainīt mums sniegto informāciju vai vēlies aizliegt to pārvaldīt, lūdzam sazināties ar mums (rakstot uz miegafeja@miegafeja.lv vai zvanot uz tālruni +371 26316000). Lūgumi labot, pārnest, ierobežot vai izdzēst personas datus tiek izskatīti atbilstoši normatīvajam regulējumam un ziņošanas prasībām vai dokumentu saglabāšanai.

Hipersaites uz citām mājaslapām un vietnēm

Hipersaites ir paredzētas tikai Tavai zināšanai un ērtībām un neietver trešo pušu tīmekļa vietnes darbības vai jebkuras saistības ar to uzturētājiem apstiprinājumu. Jūs pilnībā uzņematies risku par šādu saišu izmantošanu un Tīmekļa vietnes pārvaldnieks neuzņemas nekāda veida atbildību par šādu tīmekļa vietņu saturu, izmantošana vai pieejamību. Tīmekļa vietnes pārvaldnieks nav pārbaudījusi šādu tīmekļa vietņu satura patiesumu, precizitāti, pamatotību, ticamību vai pilnīgumu. Mājaslapas īpašniece nepārvalda šīs tīmekļa vietnes un nav atbildīga par to personas datu apstrādes politiku. Mēs iesakām iepazīties ar privātuma politiku, kas publicēta jebkurā vietnē, pirms konkrētās vietnes izmantošanas vai savu personas datu sniegšanas.

Izmaiņas

Vēršam uzmanību uz to, ka šī Privātuma politika var tikt mainīta un papildināta bez iepriekšēja brīdinājuma. Aktuālā Privātuma politikas versija ir publicēta šajā mājaslapā.

Datu pārkāpums

Ja Tev ir bažas par to, ko mēs darām ar Taviem personas datiem, vai kaut kas ir nogājis greizi, piemēram, ja saņemat no Miega feja vēstuli, kas jums nav adresēta, lūdzu, sazinieties ar Miega feju: Tālrunis: 26316000, e-pasts : miegafeja@miegafeja.lv, ziņojot par iespējamu personas datu pārkāpumu.

Kontakti, sūdzības un komentāri

Izmantojot Tīmekļa vietnē izvietotās saziņas formas vai nosūtot informāciju Tīmekļa vietnes pārvaldniekam e-pasta sūtījumā vai citādā formā, informācijas nosūtītājs ir pilnībā atbildīgs par nosūtītās informācijas saturu, ieskaitot tās patiesumu un pareizību.

Ja jums rodas jautājumi par Tīmekļa vietnes darbību vai vēlaties iesniegt sūdzību vai komentāru par to, kā Miega Feja apstrādā personas datus, varat rakstīt Miega Feja, e-pasts : miegafeja@miegafeja.lv.